SMCJ10AE357T VISHAY
Артикул
SMCJ10AE357T
Бренд
VISHAY
Описание
Описание (EN)
PRICE/EA (MIN PURCH= 1700) TVS DIODE, 1.5KW, 10V, DO-214AB- REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:10V- BREAKDOWN VOLTAGE RANGE:11.1V TO 12.3V- CLAMPING VOLTA