IDR 150Z03D450AU/50-30W20TR10 Kromschroder
Артикул
IDR 150Z03D450AU/50-30W20TR10
Бренд
Kromschroder
Описание
Описание (EN)
Для непрерывного контроля or staged control of flow rates · DN 150 · для fitting between two DIN flanges · pu max. 300 mbar · With disc clearance · Temperature range: 450°C · Attachment set для axial mounting, electr. connection above the pipe · Series 50, with higher torque · Running time: 30 s/90° · Mains voltage: 230 V AC, 50/60 Hz · Torque: 20 Nm · Three-point step control · Feedback potentiometer: 1000 Ohm Клапан