H160CA-40X18-ME5-N-PU-PU-4-G-200-S-A-11-RF2 REXROTH
Артикул
H160CA-40X18-ME5-N-PU-PU-4-G-200-S-A-11-RF2
Бренд
REXROTH
Описание
Описание (EN)
CYLINDER 40MM BORE 18MM ROD 200MM STROKE