XO32CTELNA1M8432 VISHAY
XO32CTELNA1M8432 VISHAY
Артикул
XO32CTELNA1M8432
Бренд
VISHAY
Описание
Описание (EN)
PRICE/EA. (MINBUY=520) - CRYSTAL OSCILLATOR, 1.8432MHZ, THD- FREQUENCY:1.8432MHZ- FREQUENCY TOLERANCE:100PPM- SUPPLY VOLTAGE:2.97V TO 3.63V- OPERATING