VJ0603A1R2DXAAT VISHAY
VJ0603A1R2DXAAT VISHAY
Артикул
VJ0603A1R2DXAAT
Бренд
VISHAY
Описание
Описание (EN)
CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR- CAPACITOR TYPE:GENERAL PURPOSE- CAPACITANCE:1.2PF- CAPACITANCE TOLERANCE:&#194-&#177- 0.5PF- VOLTAGE RATING:50VDC- CAPACITOR DIELE