V730P105X9250 VISHAY
V730P105X9250 VISHAY
Артикул
V730P105X9250
Бренд
VISHAY
Описание
Описание (EN)
CAPACITOR PP FILM 1UF, 250V, 10%, AXIAL- CAPACITANCE:1 F- CAPACITANCE TOLERANCE: 10%- CAPACITOR DIELECTRIC TYPE:POLYPROPYLENE- VOLTAGE RATING:250V- LI