TR3B686K010C0900 VISHAY
TR3B686K010C0900 VISHAY
Артикул
TR3B686K010C0900
Бренд
VISHAY
Описание
Описание (EN)
CAPACITOR TANT, 68UF 10V, 0.9OHM, 3528-21- CAPACITANCE:68 F- CAPACITANCE TOLERANCE:10%- VOLTAGE RATING:10V- ESR:0.9OHM- CAPACITOR CASE STYLE:3528-21-