TR3B107M010C1400 VISHAY
TR3B107M010C1400 VISHAY
Артикул
TR3B107M010C1400
Бренд
VISHAY
Описание
Описание (EN)
(PRICE/TC)TANTALUM CAPACITOR, 100UF, 10V, 3528-21 20%- PRODUCT RANGE:TR3 SERIES- CAPACITANCE:100 F- CAPACITANCE TOLERANCE:20%- VOLTAGE RATING:10V- TAN