SMCJ12CAE357T VISHAY
SMCJ12CAE357T VISHAY
Артикул
SMCJ12CAE357T
Описание (EN)
TVS DIODE, 1.5KW, 12V, DO-214AB- TVS POLARITY:BIDIRECTIONAL- REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:12V- BREAKDOWN VOLTAGE RANGE:13.3V TO 14.7V- CLAMPING VOLT