SMCJ11CAE357T VISHAY
SMCJ11CAE357T VISHAY
Артикул
SMCJ11CAE357T
Описание (EN)
PRICE/EA (MIN PURCH= 1700) TVS DIODE, 1.5KW, 11V, DO-214AB- REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:11V- BREAKDOWN VOLTAGE RANGE:12.2V TO 13.5V- CLAMPING VOLTA