595D227X0010R2T VISHAY
595D227X0010R2T VISHAY
Артикул
595D227X0010R2T
Бренд
VISHAY
Описание
Описание (EN)
CAPACITOR TANT, 220UF, 10V, 0.13 OHM, 0.2, SMD- CAPACITANCE:220&#170-F- CAPACITANCE TOLERANCE:&#170- 20%- VOLTAGE RATING:10V- CAPACITOR CASE STYLE:2824 [7260 ME