MSTB-2.5/10-G PHOENIX CONTACT
MSTB-2.5/10-G PHOENIX CONTACT
Артикул
MSTB-2.5/10-G
Бренд
PHOENIX CONTACT
Описание
Описание (EN)
HEADER 12AMP 10POS 250V 5MM PITCH