SER-C 162/148-W2000-Eco 2C Kromschroder
Артикул
SER-C 162/148-W2000-Eco 2C
Бренд
Kromschroder
Описание
Описание (EN)
для indirect heating with self recuperative burners · External diameter: 162 mm · Internal diameter: 148 mm · Length W: 2000 mm · Flange connection для ECOMAX 2C Запасная часть