IDR 65Z03D350AU/50-60W30TR10 Kromschroder
Артикул
IDR 65Z03D350AU/50-60W30TR10
Бренд
Kromschroder
Описание
Описание (EN)
Для непрерывного контроля or staged control of flow rates · DN 65 · для fitting between two DIN flanges · pu max. 300 mbar · With disc clearance · Temperature range: 350°C · Attachment set для axial mounting, electr. connection above the pipe · Series 50, with higher torque · Running time: 60 s/90° · Mains voltage: 230 V AC, 50/60 Hz · Torque: 30 Nm · Three-point step control · Feedback potentiometer: 1000 Ohm Клапан