SLF02N3000B6A HONEYWELL
SLF02N3000B6A HONEYWELL
Артикул
SLF02N3000B6A
Бренд
HONEYWELL
Описание
Описание (EN)
LINEAR POSITION TRANSDUCER- ELECTRICAL TRAVEL:2"- LENGTH:5.05"- LINEARITY %:0.1%- MECHANICAL TRAVEL:2.2"- RESISTANCE:3000OHM -ROHS COMPLIANT: YES