TRDN50RZVWD AutomationDirect
TRDN50RZVWD AutomationDirect
Артикул
TRDN50RZVWD
Бренд
AutomationDirect
Описание
Описание (EN)
запасная часть KOYO ENCODER INCREMENTAL (QUADRATURE) MEDIUM DUTY 50 PULSES PER REVOLUTION 8MM SOLID SHAFT 50MM DIAMETER BODY 5VDC LINE DRIVER (DIFFERENTIAL) IP65 (SPLASH PROOF) 2-METER (6.5 FT.) CABLE EXIT