S500315R AutomationDirect
S500315R AutomationDirect
Артикул
S500315R
Бренд
AutomationDirect
Описание
Описание (EN)
запасная часть (PRICE/ PK OF 5) S500 SMALL DIMENSION ELECTRONIC FAST-ACTING FUSE 3.15A 250VAC 0.197 INCH X 0.788 INCH (5MM X 20MM) GLASS 5 FUSES PER PACK ROHS C