PSP24-REM240S AutomationDirect
PSP24-REM240S AutomationDirect
Артикул
PSP24-REM240S
Бренд
AutomationDirect
Описание
Описание (EN)
запасная часть RHINO REDUNDANCY MODULE FOR USE WITH TWO PSP24 POWER SUPPLIES. TWO 24VDC INPUTS AT 6A (144W) MAXIMUM, LED FOR STATUS INDICATION PLASTIC CASE WITH 35M