KN-D10LED-110AC AutomationDirect
Артикул
KN-D10LED-110AC
Бренд
AutomationDirect
Описание
Описание (EN)
запасная часть KONNECT-IT DOUBLE-LEVEL TERMINAL BLOCK WITH 110VAC LED CONNECTED BETWEEN LEVELS 26-10 AWG GRAY 30A 300V RATED (UL). WORKS WITH JUMPERS KN-2J10 K