GSD7-120-1CR3 AutomationDirect
GSD7-120-1CR3 AutomationDirect
Артикул
GSD7-120-1CR3
Бренд
AutomationDirect
Описание
Описание (EN)
запасная часть IRONHORSE DC DRIVE REVERSING 120VAC INPUT FOR 1/15 TO 1/8 HP 90VDC MOTORS 1.2A MAXIMUM OUTPUT CURRENT CHASSIS MOUNT (OPEN FRAME) FOR PERMANENT M