GSD3-24A-3N4 AutomationDirect
GSD3-24A-3N4 AutomationDirect
Артикул
GSD3-24A-3N4
Бренд
AutomationDirect
Описание
Описание (EN)
запасная часть IRONHORSE DC DRIVE 12/24 VAC INPUT FOR 1/50 TO 1/25 HP 12VDC AND 1/25 TO 1/12 HP 24VDC MOTORS 3A MAXIMUM OUTPUT CURRENT NEMA 4 ENCLOSURE SCR OUTP