DN-F6L110 AutomationDirect
DN-F6L110 AutomationDirect
Артикул
DN-F6L110
Бренд
AutomationDirect
Описание
Описание (EN)
запасная часть (PRICE/ PK OF 10) DINNECTOR FUSE TERMINAL BLOCK WITH 110 VAC/DC LED 20-6 AWG GRAY 30A 600V RATED (UL). ACCEPTS 1-1/4 X 1/4 INCH FUSES. 10 PIECES