BW125JAGU3P040SB AutomationDirect
Артикул
BW125JAGU3P040SB
Бренд
AutomationDirect
Описание
Описание (EN)
запасная часть MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER (MCCB) FUJI ELECTRIC BW125 SERIES 125A FRAME UL 489 RATED FOR 40A 600VAC 3-POLE UNIT WITH THERMAL MAGNETIC TRIP PANEL MOUNTABLE LINE AND LOAD LUG TERMINALS AND TERMINAL COVERS INCLUDED